על חשבון הפיקדון

הצהרת פרטיות

הצהרת פרטיות – HiGHQ Global

א. הקדמה

 1.  הפרטיות של המבקרים באתר שלנו חשובה לנו מאוד, ואנחנו מחויבים לשמירה עליה. המדיניות הזאת מסבירה מה נעשה עם הפרטים האישיים שלכם.
 2. ההסכמה לשימוש שלנו בעוגיות בהתאם לתנאים של מדיניות זו בזמן הביקור הראשון באתר שלנו, מאפשרת לנו להשתמש בעוגיות בכל פעם שאתם מבקרים באתר.
 3. על מנת להירשם ולקבל את השירותים המוצעים באתר זה, ננפיק לכם סיסמה ושם משתמש אישיים. יש לשים לב כי בעת הכניסה לאתר זה הינכם מאשרים שאתם מבינים ומאשרים באופן חד משמעי את האיסוף, השימוש, הגילוי והשמירה של פרטיכם האישיים, כמפורט להלן. אם אינכם מסכימים לתנאים אלה, אנא הימנעו מלגשת לאתר, לעיין בתכניו או להירשם אליו. אם אתם בוחרים שלא לספק לנו מידע מסוים הנדרש לאספקת שירותים מסוימים שאתרנו מציע, ייתכן שלא תוכלו ליצור חשבון משתמש, וייתכן שלא נוכל לספק לכם את השירותים.

ב. איסוף פרטים אישיים

ייתכן שהסוגים האלה של פרטים אישיים ייאספו, יאוחסנו וייעשה בהם שימוש:

 1. מידע על המחשב שלכם, כולל כתובת ה IP- שלכם, מיקומכם הגיאוגרפי, סוג הדפדפן והגרסה שלו, ומערכת ההפעלה;
 2. מידע על הביקורים והשימוש שלכם באתר, כולל מקור ההפניה, אורך הביקור, צפיות בעמודים, ונתיבי המעבר שלכם באתר;
 3. מידע, כמו כתובת הדואר האלקטרוני שלכם, שאתם מזינים בזמן ההרשמה לאתר שלנו;
 4. מידע שאתם מזינים בזמן יצירת פרופיל באתר שלנו, לדוגמה: השם שלכם, תמונות פרופיל, מגדר, יום הולדת, מצב משפחתי, תחומי עניין ותחביבים, פרטי השכלה ופרטי תעסוקה;
 5. מידע, למשל השם וכתובת הדואר האלקטרוני שלכם, שאתם מזינים על מנת ליצור מנוי להודעות הדואר האלקטרוני ו/או הניוזלטר שלנו;
 6. המידע שאתם מזינים בזמן השימוש בשירותים באתר שלנו;
 7. מידע שנוצר בזמן השימוש באתר שלנו, ובכלל זה מתי, כמה, ובאילו נסיבות אתם משתמשים בו;
 8. מידע שקשור לכל דבר שאתם רוכשים, שירותים שאתם משתמשים בהם, או העברות שאתם מבצעים באתר שלנו, הכולל את השם שלכם, הכתובת, מספר הטלפון, כתובת הדואר האלקטרוני ופרטי כרטיס האשראי שלכם;
 9. מידע שאתם מפרסמים באתר שלנו בכוונה לפרסמו באינטרנט, וכולל את שם המשתמש שלכם, תמונות הפרופיל ותוכן התגובות שלכם;
 10. מידע שנכלל במסרים שאתם שולחים לנו בדואר האלקטרוני או באמצעות האתר שלנו, כולל תוכן המסר והמטא-דאטה ("מידע על המידע") שלו;
 11. כל סוג אחר של פרטים אישיים שאתם שולחים אלינו.

לפני שתחשפו בפנינו את הפרטים האישיים של אדם אחר, עליכם לבקש את הסכמת האדם הזה גם לשיתוף וגם לעיבוד של הפרטים האישיים לפי מדיניות זו.

ג. שימוש בפרטים האישיים שלכם

בפרטים אישיים שנמסרו לנו דרך האתר שלנו ייעשה שימוש למטרות שצוינו במדיניות זו, או בעמודים הרלוונטיים שבאתר. ייתכן שנשתמש בפרטים האישיים שלכם למטרות האלה:

 1. לנהל את האתר ואת העסק שלנו;
 2. להתאים את האתר במיוחד בשבילכם;
 3. לאפשר לכם להשתמש בשירותים הזמינים באתר שלנו;
 4. לשלוח לכם מוצרים שרכשתם באתר;
 5. לספק לכם שירותים שרכשתם באתר;
 6. לשלוח לכם הצהרות, חשבונות עסקה, ותזכורות תשלום, ולגבות מכם תשלומים.
 7. לשלוח לכם הודעות מסחריות שאינן שיווקיות;
 8. לשלוח לכם בדואר אלקטרוני התראות שביקשתם;
 9. לשלוח לכם את הניוזלטר שלנו בדואר אלקטרוני, אם ביקשתם זאת (אתם יכולים להודיע לנו בכל עת שכבר אין לכם צורך בניוזלטר);
 10. שליחה של מסרים שיווקיים שקשורים לעסק שלנו והעסקים של חברות צד ג’ שנבחרו בקפידה ולדעתנו עשויות לעניין אתכם, בדואר, או במקרים שבהם הסכמתם לכך, בדואר האלקטרוני, או באמצעות טכנולוגיות דומות (אתם יכולים ליידע אותנו בכל עת אם אתם כבר לא מעוניינים במסרים שיווקיים);
 11. לספק מידע סטטיסטי בנוגע למשתמשים שלנו לצד ג’ (אבל צד ג’ זה לא יוכל לזהות משתמש יחיד לפי המידע);
 12. לטפל בבירורים ובתלונות שהוגשו על ידכם או נוגעות אליכם וקשורות לאתר שלנו;
 13. לשמור על האתר שלנו מאובטח ולמנוע הונאה;
 14. לאמת היענות לתנאי השירות המכתיבים את אופן השימוש באתר (כולל ניטור של הודעות פרטיות שנשלחו דרך שירות ההודעות הפרטיות של האתר שלנו);
 15. שימושים אחרים.

אם תמסרו לנו מידע אישי לפרסום באתר שלנו, אנחנו נפרסם את המידע ונשתמש בו בדרכים אחרות בהתאם לרישיון שתספקו לנו.

ניתן להשתמש בהגדרות הפרטיות שלכם כדי להגביל את הפרסום של המידע שלכם באתר שלנו, וניתן לשנות אותן בעזרת אבטחת הפרטיות שבאתר.

אנחנו לא נספק את הפרטים האישיים שלכם ללא הסכמתכם לשום צד ג’, לצורך השיווק הישיר שלו, או של כל צד ג’ אחר.

ד. חשיפת פרטים אישיים

אנחנו עשויים למסור את הפרטים האישיים שלכם לכל אחד מהעובדים, המנהלים, המבטחים, היועצים המקצועיים, הסוכנים, הספקים, או קבלני המשנה שלנו, במידה סבירה וכנדרש למטרות המצוינות במדיניות זו.

אנחנו עשויים למסור את הפרטים האישיים שלכם לכל חברה בקבוצת החברות שלנו (כלומר כל חברות הבת שלנו, חברת הגג שלנו, וכל חברות הבת שלה) במידה סבירה וכנדרש למטרות המצוינות במדיניות זו.

אנחנו עשויים למסור את הפרטים האישיים שלכם:

 1. לפי מה שנדרש מאיתנו על פי חוק;
 2. בהקשר של כל הליך משפטי בהווה או בעתיד;
 3. על מנת לבסס ולהפעיל את זכויותינו המשפטיות או להגן עליהן (כולל אספקת מידע לאחרים למניעת הונאה ולצמצום של סיכון אשראי);
 4. לרוכש (או הרוכש הפוטנציאלי) של כל עסק או רכוש שאנחנו רוכשים (או שוקלים לרכוש);
 5. ולכל אדם שאנחנו מאמינים במידה סבירה שעשוי לפנות לבית דין או לכל רשות מוסמכת לצורך מסירה של הפרטים האישיים, במקרים שבהם סביר לדעתנו שבית הדין או הרשות יורו על מסירה של פרטים אישיים אלה.

למעט התנאים הכתובים במדיניות זו, אנו לא נספק את הפרטים האישיים שלכם לצד ג'.

ה. העברות נתונים בין-לאומיות

 1. ייתכן שמידע שאנחנו אוספים יאוחסן, יעובד ויועבר בין כל אחת מהמדינות שאנו פועלים בהן, על מנת לאפשר לנו להשתמש במידע בהתאם למדיניות זו.
 2. ייתכן שמידע שאנחנו אוספים יועבר למדינות שאין בהן חוקי הגנת נתונים התואמים את אלה הפועלים באזור האיחוד האירופי, ארצות הברית, רוסיה, יפן, סין, והודו.
 3. פרטים אישיים שאתם מפרסמים באתר שלנו או מוסרים לפרסום באתר שלנו עשויים להיות זמינים באמצעות האינטרנט בכל העולם. אנחנו לא יכולים למנוע את השימוש או השימוש לרעה במידע הזה בידי אחרים.
 4. אתם מביעים הסכמה להעברות הפרטים האישיים המתוארות בסעיף ו’ להלן.

ו. שמירת פרטים אישיים

 1. סעיף זה מפרט את התהליך והמדיניות של שמירת הנתונים שלנו, שנועדו לעזור להבטיח שאנחנו ממלאים את החובות המשפטיות שלנו הנוגעות לשמירה ולמחיקה של פרטים אישיים.
 2. פרטים אישיים שאנחנו מעבדים לכל מטרה לא יישמרו יותר מהזמן הנדרש למטרה זו.
 3. על אף ההוראות האחרות בסעיף ז’, אנו נשמור מסמכים (כולל מסמכים אלקטרוניים) המכילים נתונים אישיים:
  1. לפי מה שנדרש מאיתנו על פי חוק;
  2. אם לדעתנו המסמכים עשויים להיות רלוונטיים לכל הליך משפטי מתמשך או פוטנציאלי;

3.3 על מנת לבסס ולהפעיל את זכויותינו המשפטיות או להגן עליהן (כולל אספקה של מידע לאחרים למניעת הונאה ולצמצום סיכון אשראי).

ז. אבטחת הפרטים האישיים שלכם

 1. אנחנו ננקוט משנה זהירות על מנת למנוע את האובדן, השימוש לרעה או השינוי של הפרטים האישיים שלכם.
 2. אנחנו נאחסן את כל הפרטים האישיים שאתם מספקים בשרתים מאובטחים (המוגנים בסיסמה ובחומת אש).
 3. כל ההעברות הכספיות הממוחשבות שבוצעו דרך האתר שלנו יהיו מוגנות באמצעות טכנולוגיית הצפנה.
 4. אתם מודעים לכך שמידע המופץ באינטרנט מן הסתם אינו מאובטח, ואנחנו לא יכולים להבטיח שנתונים שנשלחים באינטרנט יהיו מאובטחים. המערכות והנהלים שלנו מצמצמים את הסיכונים לגישה בלתי-מורשית לנתונים, אך אין בהם ביטחון מוחלט. לכן אנו לא מתחייבים שהשירותים באתר יהיו חסינים לחלוטין מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם.
 5. אתם אחראים על שמירת הסיסמה שבה אתם משתמשים לקבלת גישה לאתר שלנו; הסיסמה היא חסויה ואנו לא נבקש אותה מכם (למעט בזמן ההתחברות לאתר שלנו).

ח. עדכונים

אנחנו עשויים לעדכן מדיניות זו מעת לעת באמצעות פרסום של גרסה חדשה באתר שלנו. עליכם לבדוק את העמוד הזה מפעם לפעם על מנת לוודא שאתם מבינים כל שינוי שנעשה במדיניות. אנחנו עשויים להודיע לכם על שינויים במדיניות בהודעת דואר אלקטרוני או דרך מערכת ההודעות הפרטיות שבאתר שלנו.

ט. הזכויות שלכם

אתם יכולים להורות לנו לספק לכם כל פרט מפרטיכם האישיים שברשותנו; אספקת פרטים אלה תהיה כפופה לתנאים האלה:

 1. תשלום של עמלה 
 2. אספקה של ראיות הולמות למטרת הזדהות – אנחנו עשויים לסרב למסור פרטים אישיים שאתם מבקשים עד למידה המורשית על פי חוק.

אתם יכולים להורות לנו בכל עת לא להשתמש בפרטים האישיים שלכם לצורכי שיווק.

בפועל, בדרך כלל תסכימו מראש לשימוש שלנו בפרטים האישיים שלכם למטרות שיווק, או שנאפשר לכם לבחור שלא נשתמש בפרטים האישיים שלכם למטרות שיווקיות.

י. אתרים צד ג’

האתר שלנו כולל קישורים חיצוניים ופרטים על אתרים צד ג’. אין לנו שליטה על מדיניות הפרטיות והנהלים של כל צד ג' ואיננו אחראים להם.

יא. עדכון מידע

אנא הודיעו לנו אם צריך לשנות או לעדכן את הפרטים האישיים שלכם שברשותנו.

יב. עוגיות

האתר שלנו משתמש בעוגיות. עוגייה היא קובץ המכיל מזהה (מחרוזת של אותיות ומספרים) שנשלח על ידי שרת אינטרנט לדפדפן אינטרנט ומאוחסן בדפדפן. המזהה נשלח בחזרה לשרת בכל פעם שהדפדפן מבקש מהשרת להציג דף אינטרנט. עוגיות יכולות להיות "עיקשות" או עוגיות "פעולה"  .(session)  עוגייה עיקשת תאוחסן בדפדפן שלכם ותישאר בתוקף עד תאריך התפוגה שנקבע לה, אלא אם תימחק בידי המשתמש לפני תאריך התפוגה; תוקפה של עוגיית פעולה לעומת זאת יפוג בסוף זמן הגלישה הנוכחי שלכם, כשתסגרו את הדפדפן. בדרך כלל עוגיות לא כוללות מידע שמזהה משתמשים אישית, אבל פרטים אישיים שאנחנו מאחסנים ונוגעים אליכם יכולים להיות מקושרים למידע שמאוחסן ומתקבל מתוך עוגיות. 

  1. אנחנו משתמשים בשירותי Google Analytics ו- Adwords באתר שלנו כדי לזהות מחשב כשמשתמש מבקר באתר, לעקוב אחרי משתמשים בזמן השימוש שלהם באתר, לאפשר לנו להשתמש בעגלת קניות באתר, לשפר את נוחות השימוש באתר, לנתח את השימוש באתר, לנהל את האתר, למנוע הונאה ולשפר את האבטחה של האתר, להתאים אישית את האתר לכל משתמש, ולהשתמש בפרסומות ממוקדות שעשויות לעניין במיוחד משתמשים מסוימים.
  2. רוב האתרים מאפשרים לכם לסרב לשימוש בעוגיות, למשל:
  1. באינטרנט אקספלורר (גרסה 10) אתם יכולים לחסום עוגיות בעזרת הגדרות עקיפת הטיפול בעוגיות הזמינות באמצעות לחיצה על "כלים", "אפשרויות אינטרנט", "פרטיות" ו"מתקדם".
  2. בפיירפוקס (גרסה 24) אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות לחיצה על "כלים", "אפשרויות", "פרטיות" ובחירה של "השתמש בהגדרות מותאמות אישית להיסטוריה" מתוך התפריט הנפתח, ואז ביטול הזימון של "קבל עוגיות מאתרים;"
  3. בכרום (גרסה 29) אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות כניסה לתפריט "התאמה אישית ובקרה", ואז ללחוץ על "הגדרות", "הצג הגדרות מתקדמות" ו"הגדרות תוכן", ואז לבחור באפשרות "חסום אתרים מהגדרה של נתונים" תחת הכותרת "עוגיות".

  2.4 לחסימה של כל העוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש באתרים רבים. אם תחסמו עוגיות, לא תוכלו להשתמש בכל האפשרויות שבאתר שלנו.

 1. אתם יכולים למחוק עוגיות שכבר מאוחסנות במחשב שלכם, למשל:
  1. בדפדפן אינטרנט אקספלורר (גרסה 10) אתם צריכים למחוק קובצי עוגיות ידנית (תוכלו למצוא הוראות לכך בכתובת: http://support.microsoft.com/kb/278835 
  2. בפיירפוקס (גרסה 24) אתם יכולים למחוק עוגיות באמצעות לחיצה על "כלים", "אפשרויות" ו"פרטיות", ואז לבחור "השתמש בהגדרות מותאמות אישית להיסטוריה" וללחוץ על "הצג עוגיות" ואחר כך על "הסר את כל העוגיות";
  3. ובכרום (גרסה 29) אתם יכולים למחוק את כל העוגיות באמצעות כניסה לתפריט "התאמה אישית ובקרה", ואז ללחוץ על "הגדרות", "הצג הגדרות מתקדמות" ו"נקה נתוני גלישה", ואז לבחור באפשרות "מחק עוגיות ונתונים אחרים של אתרים ותוספים" ולבסוף ללחוץ על "נקה נתוני גלישה".
 1. למחיקה של עוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש באתרים רבים.

יג. דין וסמכות שיפוט

על השימוש באתר יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי בגין כל דבר ועניין הנובע מהמסמכים המחייבים או מהאתר, מוקנה באופן בלעדי לבתי המשפט המוסמכים במחוז מרכז, ישראל.

מתעניינים בקורס ספציפי ? השאירו פרטים ונשוב אליכם
תלמידים ממליצים
למדתי המון! תודה לצוות המדהים של הייקיו
אילה, ראש פינה
בזכות הקורס נפתחו לי אפשרויות תעסוקה מדהימים
גיא, תל אביב
המרצים בקורס זה משהו נדיר אין לי מילים להודות
אורלי, באר שבע
קיבלתי ממש כלים פרקטים לעבודה
שי, רעננה

תפריט נגישות